INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Angela Fita Boluda vs. Andrea Ka - meciuri reciproce
24.04.18 | Calificare | Andrea Ka | Angela Fita Boluda | 4-6, 7-5, 6-2 | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Angela Fita Boluda form & Andrea Ka form
Angela Fita Boluda - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci |
Andrea Ka - ultimele meciuri
W25 Palmela - Hard | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.07.19 Calificare | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Hard | ||||
26.06.19 1-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Marta Buendia | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
17.06.19 Calificare | vs. Isabel Adrover Gallego | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.19 Calificare | vs. Ramu Ueda | 2-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
28.05.19 Calificare | vs. Bojana Marinkov | 3-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
27.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
10.05.19 a 2-a rundă | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.05.19 1-a rundă | vs. Ines Teixeira | 5-0, Ines Teixeira - retragere | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.04.19 Calificare | vs. Iva Primorac | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Obidos - Carpet | ||||
04.04.19 a 2-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.04.19 1-a rundă | vs. Ines Teixeira | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.04.19 Calificare | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.19 a 2-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
27.02.19 1-a rundă | vs. Szabina Szlavikovics | 7-65, 7-65 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
13.09.18 a 2-a rundă | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.09.18 1-a rundă | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
08.09.18 Semifinală | vs. Caroline Romeo | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.09.18 Sfert de finală | vs. Claudia Giovine | 7-66, 4-0, Claudia Giovine - retragere | detaliu meci | |
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.09.18 1-a rundă | vs. Anna Popescu | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
Woking - Hard | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detaliu meci |