MECI
30.05.18 | a 2-a rundă | Andreea Rosca | Shuo Feng | 6-1, 6-3 | Luzhou | Hard |
STATISTICI MECI
Andreea Rosca | Shuo Feng | |
Prima administrare % | 34/48 (71%) | 28/48 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 25/34 (74%) | 13/28 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 7/14 (50%) | 10/20 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/48 (52%) | 16/48 (33%) |
Total puncte câştigate | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Greșeli duble | 3 | 1 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Andreea Rosca | 2-0 | |
Andreea Rosca | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Shuo Feng | |
5-1 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Shuo Feng | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Shuo Feng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Shuo Feng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Andreea Rosca | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Shuo Feng | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Andreea Rosca vs. Shuo Feng - meciuri reciproce
30.05.18 | a 2-a rundă | Andreea Rosca | Shuo Feng | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Luzhou | Hard |
Andreea Rosca form & Shuo Feng form
Andreea Rosca - ultimele meciuri
W15 Bucharest - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - retragere | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.05.23 a 2-a rundă | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.05.23 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.11.22 a 2-a rundă | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
13.09.22 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.22 1-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.22 Calificare | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
14.08.22 Finală | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | detaliu meci | |
13.08.22 Semifinală | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | detaliu meci | |
12.08.22 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.22 Calificare | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | detaliu meci | |
04.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Prokuplje - Zgura | ||||
24.06.22 Sfert de finală | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - retragere | detaliu meci | |
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.22 1-a rundă | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
17.06.22 Sfert de finală | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.22 a 2-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.06.22 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Brasov - Zgura | ||||
01.06.22 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Shuo Feng - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
11.03.24 Calificare | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Qian - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
29.06.23 a 2-a rundă | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - retragere | detaliu meci | |
28.06.23 1-a rundă | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.23 Calificare | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.06.23 Calificare | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | detaliu meci |