Spania
12.09.99, 24 Vârsta
12.09.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Alexandra Alegre Ferre vs. Andreea Ghitescu - meciuri reciproce
24.10.17 | 1-a rundă | Andreea Ghitescu | Alexandra Alegre Ferre | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Alexandra Alegre Ferre form & Andreea Ghitescu form
Alexandra Alegre Ferre - ultimele meciuri
Las Palmas - Zgura | ||||
13.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
07.11.17 1-a rundă | vs. Maria Victoria Negoita | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sant Cugat - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Harvison | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
14.08.17 1-a rundă | vs. Anastasia Yakimova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.08.17 Calificare | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
07.08.17 Calificare | vs. Emily Seibold | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Tomoe Yazawa | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
24.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monzon - Hard | ||||
08.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Adamescu | 0-2, - Alexandra Alegre Ferre - retragere | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
20.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Albina Khabibulina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
14.03.17 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 7-65, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.11.16 1-a rundă | vs. Patrycja Polanska | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Vinaros - Zgura | ||||
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Sandra Azorin Vilella | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
07.11.16 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.11.16 2-a rundă de calif. | vs. Irene Garceran | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
26.10.16 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
17.10.16 Calificare | vs. Tijana Spasojevic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Irina Lapustina | 7-5, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
05.10.16 a 2-a rundă | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.10.16 1-a rundă | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Barcelona - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Herrero Linana | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.16 2-a rundă de calif. | vs. Aymet Uzcategui | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
15.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Marta Garcia Gausi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Las Palmas - Zgura | ||||
08.08.16 1-a rundă | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
El Espinar - Hard | ||||
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Daniela La Fuente Strassburger | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
04.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Andreea Ghitescu - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.11.19 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.11.19 Semifinală | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Granby - Hard | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
13.06.19 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detaliu meci |