Elvetia
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Nicole Gadient vs. Andreea Ghitescu - meciuri reciproce
nu a fost găsit nici un meci |
Nicole Gadient form & Andreea Ghitescu form
Nicole Gadient - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Andreea Ghitescu - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.11.19 Sfert de finală | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.19 1-a rundă | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
09.11.19 Semifinală | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.11.19 Sfert de finală | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.19 a 2-a rundă | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.19 1-a rundă | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Meitar - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.09.19 Calificare | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Warsaw - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Granby - Hard | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W60 Honolulu - Hard | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
13.06.19 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detaliu meci |