MECI
14.08.17 | 1-a rundă | Aneta Kladivova | Alexa Pirok | 6-3, 6-1 | Graz | Zgura |
STATISTICI MECI
Aneta Kladivova | Alexa Pirok | |
Prima administrare % | 24/48 (50%) | 25/43 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/24 (67%) | 10/25 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 13/24 (54%) | 7/18 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 26/43 (60%) | 19/48 (40%) |
Total puncte câştigate | 55/91 (60%) | 35/91 (38%) |
Greșeli duble | 3 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
01.10.96, 27 Vârsta
15541 $
01.10.96, 27 Vârsta
15541 $
Aneta Kladivova vs. Alexa Pirok - meciuri reciproce
14.08.17 | 1-a rundă | Aneta Kladivova | Alexa Pirok | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Graz | Zgura |
Aneta Kladivova form & Alexa Pirok form
Aneta Kladivova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detaliu meci |
Alexa Pirok - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.20 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Dilara Sultanova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Annika Chiara Rittberger | 3-6, 3-3, - Alexa Pirok - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Nika Shytkouskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Petra Csabi | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
10.09.19 Calificare | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Lohoff | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Melanie Stokke | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Mia Mack | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Baja - Zgura | ||||
16.07.19 Calificare | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Livia Lukacs | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Budapest - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
30.05.19 a 2-a rundă | vs. Mayar Sherif | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.05.19 1-a rundă | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.19 1-a rundă | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.19 1-a rundă | vs. Manca Pislak | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.19 1-a rundă | vs. Iuliia Nikitina | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.02.19 1-a rundă | vs. Alina Silich | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.19 Calificare | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Amber Washington | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.12.18 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
01.12.18 a 2-a rundă | vs. Dia Evtimova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.11.18 1-a rundă | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
01.11.18 a 2-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 7-5 | detaliu meci |