MECI
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Aneta Kladivova | Klara Hajkova | 6-3, 6-4 | W25 Prague | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
16.04.99, 24 Vârsta
16.04.99, 24 Vârsta
Aneta Kladivova vs. Klara Hajkova - meciuri reciproce
26.08.19 | 1-a rundă de calif. | Aneta Kladivova | Klara Hajkova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Prague | Zgura |
Aneta Kladivova form & Klara Hajkova form
Aneta Kladivova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Klara Hajkova - ultimele meciuri
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
25.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oslo - Indoor Hard | ||||
21.10.19 Calificare | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - retragere | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
01.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Grodzisk - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Olomouc - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
13.06.19 a 2-a rundă | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.19 1-a rundă | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
11.06.19 Calificare | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
27.05.19 Calificare | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.01.19 1-a rundă | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
07.01.19 Calificare | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.18 Calificare | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Telde - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
24.09.18 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci |