MECI
28.09.17 | a 2-a rundă | Aneta Kladivova | Reka-Luca Jani | 6-1, 6-2 | Brno | Zgura |
STATISTICI MECI
Aneta Kladivova | Reka-Luca Jani | |
Prima administrare % | 29/53 (55%) | 44/60 (73%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/29 (62%) | 18/44 (41%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 15/24 (63%) | 7/16 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 6/19 (32%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/60 (58%) | 20/53 (38%) |
Total puncte câştigate | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Greșeli duble | 2 | 5 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Aneta Kladivova vs. Reka-Luca Jani - meciuri reciproce
15.06.23 | a 3-a rundă | Aneta Kladivova | Reka-Luca Jani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | W60 Ricany | Zgura |
18.09.21 | Semifinală | Aneta Kladivova | Reka-Luca Jani | 6-3, 6-4 | detaliu meci | W25 Jablonec | Zgura |
28.09.17 | a 2-a rundă | Aneta Kladivova | Reka-Luca Jani | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Brno | Zgura |
17.08.17 | a 2-a rundă | Aneta Kladivova | Reka-Luca Jani | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Graz | Zgura |
Aneta Kladivova form & Reka-Luca Jani form
Aneta Kladivova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Reka-Luca Jani - ultimele meciuri
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
03.10.23 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-65, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Parma - Zgura | ||||
20.09.23 a 2-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Crawley | 1-6, 7-65, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
30.08.23 a 2-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 6-0, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.08.23 1-a rundă | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Amandine Hesse | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Irina-Camelia Begu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
11.07.23 1-a rundă | vs. Olga Danilovic | 6-0, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
05.07.23 a 2-a rundă | vs. Eszter Meri | 6-1, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Emma Lene | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
15.06.23 a 3-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Makarska - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci |