MECI
12.06.18 | 1-a rundă | Aneta Laboutkova | Barbora Miklova | 4-6, 6-4, 6-2 | Prerov | Zgura |
STATISTICI MECI
Aneta Laboutkova | Barbora Miklova | |
Prima administrare % | 69/101 (68%) | 47/84 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/69 (57%) | 26/47 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/32 (44%) | 13/37 (35%) |
Break-ballurile câştigate | 8/13 (62%) | 6/11 (55%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/84 (54%) | 48/101 (48%) |
Total puncte câştigate | 98/185 (53%) | 87/185 (47%) |
Greșeli duble | 6 | 7 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aneta Laboutkova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Barbora Miklova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aneta Laboutkova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Barbora Miklova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Aneta Laboutkova vs. Barbora Miklova - meciuri reciproce
12.06.18 | 1-a rundă | Aneta Laboutkova | Barbora Miklova | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | Prerov | Zgura |
Aneta Laboutkova form & Barbora Miklova form
Aneta Laboutkova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detaliu meci |
Barbora Miklova - ultimele meciuri
Prague - Hard | ||||
10.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - retragere | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
28.06.21 Calificare | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.06.21 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grado - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.05.21 1-a rundă | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
23.03.21 1-a rundă | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
08.12.20 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
31.07.20 1-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.07.20 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.07.20 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.20 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
25.06.20 1-a rundă | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.06.20 1-a rundă | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - retragere | detaliu meci |