INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Jade Suvrijn vs. Aneta Laboutkova - meciuri reciproce
02.11.17 | a 2-a rundă | Aneta Laboutkova | Jade Suvrijn | 6-0, 7-5 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Jade Suvrijn form & Aneta Laboutkova form
Jade Suvrijn - ultimele meciuri
W60 Montpellier - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Denain - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
10.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | detaliu meci | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
16.04.21 Sfert de finală | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.04.21 a 2-a rundă | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
14.04.21 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
19.03.21 Sfert de finală | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - retragere | detaliu meci | |
18.03.21 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.21 1-a rundă | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.03.21 Calificare | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Madrid - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
14.09.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
21.06.20 1-a rundă | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.06.20 1-a rundă | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.06.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | detaliu meci |
Aneta Laboutkova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detaliu meci |