Elvetia
22.09.00, 23 Vârsta
22.09.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Liv Drolshammer vs. Aneta Laboutkova - meciuri reciproce
22.04.18 | 2-a rundă de calif. | Aneta Laboutkova | Liv Drolshammer | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Liv Drolshammer form & Aneta Laboutkova form
Liv Drolshammer - ultimele meciuri
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Eugenie Chapelle | 6-4, 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sophia Intert | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
19.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Tinello | 4-6, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
15.02.18 1-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.18 Calificare | vs. Sophie Walzl | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Imen Abid | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Grenoble - Indoor Hard | ||||
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Marketa Panackova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stuttgart Vaihingen - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Leonie Kung | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Sibel Demirbaga | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Aneta Laboutkova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detaliu meci |