MECI
10.09.18 | Calificare | Aneta Laboutkova | Viktoria Surova | 6-2, 6-0 | Frydek Mistek | Zgura |
STATISTICI MECI
Aneta Laboutkova | Viktoria Surova | |
Prima administrare % | 23/38 (61%) | 33/55 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/23 (87%) | 17/33 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/15 (60%) | 7/22 (32%) |
Puncte câştigate din returnare | 31/55 (56%) | 9/38 (24%) |
Total puncte câştigate | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Greșeli duble | 1 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovacia
27.09.99, 24 Vârsta
27.09.99, 24 Vârsta
Aneta Laboutkova vs. Viktoria Surova - meciuri reciproce
10.09.18 | Calificare | Aneta Laboutkova | Viktoria Surova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Frydek Mistek | Zgura |
Aneta Laboutkova form & Viktoria Surova form
Aneta Laboutkova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 Calificare | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.10.23 Calificare | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koge - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detaliu meci |
Viktoria Surova - ultimele meciuri
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - retragere | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
05.06.19 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
05.06.19 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detaliu meci | |
03.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
05.11.18 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.09.18 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
05.09.18 Calificare | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detaliu meci |