MECI
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Anfisa Danilchenko | Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
30.08.01, 22 Vârsta
30.08.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
29.04.00, 23 Vârsta
29.04.00, 23 Vârsta
Anfisa Danilchenko vs. Estella Jaeger - meciuri reciproce
08.07.19 | 1-a rundă de calif. | Anfisa Danilchenko | Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Anfisa Danilchenko form & Estella Jaeger form
Anfisa Danilchenko - ultimele meciuri
W15 Hilton - Zgura | ||||
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
19.11.19 1-a rundă | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
15.11.19 a 2-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.11.19 1-a rundă | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.11.19 1-a rundă | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
01.11.19 Sfert de finală | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
29.10.19 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Metepec - Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.09.19 Calificare | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
17.09.19 1-a rundă | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.09.19 Calificare | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.09.19 1-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
14.08.19 1-a rundă | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - retragere | detaliu meci | |
W15 Nairobi - Hard | ||||
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.19 1-a rundă | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.07.19 Calificare | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detaliu meci |
Estella Jaeger - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.05.23 Calificare | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - retragere | detaliu meci | |
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.23 Calificare | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detaliu meci | |
06.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Norman - Hard | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lawrence - Hard | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detaliu meci |