MECI
13.10.19 | 1-a rundă de calif. | Angela Fita Boluda | Alexandra Silva | 6-0, 6-2 | W25 Seville | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Portugalia
26.03.01, 23 Vârsta
26.03.01, 23 Vârsta
Angela Fita Boluda vs. Alexandra Silva - meciuri reciproce
13.10.19 | 1-a rundă de calif. | Angela Fita Boluda | Alexandra Silva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W25 Seville | Zgura |
Angela Fita Boluda form & Alexandra Silva form
Angela Fita Boluda - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci |
Alexandra Silva - ultimele meciuri
W15 Don - Carpet | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Nataly Miroslavova Ninova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ines Oliveira | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sashi Kempster | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Montemor - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
14.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Matilde Morais | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Caldas - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă | vs. Marina Benito | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Ana Conde Vendrell | 1-6, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Michelle De Groot | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 0-6 | detaliu meci |