MECI
22.05.19 | 1-a rundă | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | |
Prima administrare % | 32/55 (58%) | 20/38 (53%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/32 (81%) | 7/20 (35%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/23 (35%) | 4/18 (22%) |
Break-ballurile câştigate | 6/11 (55%) | 0/5 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/38 (71%) | 21/55 (38%) |
Total puncte câştigate | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Greșeli duble | 8 | 7 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
20.01.97, 27 Vârsta
20.01.97, 27 Vârsta
Angela Fita Boluda vs. Carmen Garri Murcia - meciuri reciproce
22.05.19 | 1-a rundă | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
02.04.19 | 1-a rundă | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Angela Fita Boluda form & Carmen Garri Murcia form
Angela Fita Boluda - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci |
Carmen Garri Murcia - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
11.12.23 Calificare | vs. Kiara Cvetkovic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Tsion | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Suhani Patil | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
23.05.23 Calificare | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Anttila | Alexandra Anttila - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Fett | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Bienvenida Dolz Dolz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
14.09.22 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
04.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Vienna - Zgura | ||||
29.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Babikova | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
22.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25+H Palma - Hard | ||||
27.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.06.22 Calificare | vs. Himari Sato | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Oran - Zgura | ||||
23.05.22 1-a rundă | vs. Lynda Benkaddour | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Oran - Zgura | ||||
18.05.22 a 2-a rundă | vs. Ela Platenikova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W100+H La - Zgura | ||||
08.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | detaliu meci |