MECI
12.09.19 | a 2-a rundă | Angela Fita Boluda | Naima Karamoko | 6-2, 6-79, 6-3 | W15 Ceuta | Hard |
STATISTICI MECI
Angela Fita Boluda | Naima Karamoko | |
Prima administrare % | 77/108 (71%) | 62/103 (60%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 55/77 (71%) | 40/62 (65%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/31 (52%) | 21/41 (51%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/103 (41%) | 37/108 (34%) |
Total puncte câştigate | 113/211 (54%) | 98/211 (46%) |
Greșeli duble | 4 | 8 |
ași | 2 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Angela Fita Boluda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
4-1 | Naima Karamoko | |
0-0 | ||
Angela Fita Boluda | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
0-1 | Naima Karamoko | |
0-0 | ||
Angela Fita Boluda | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
1-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 30-0 | ||
Angela Fita Boluda | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
2-3 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Naima Karamoko | |
0-0 | ||
Angela Fita Boluda | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15 | ||
Angela Fita Boluda | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Naima Karamoko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-7, 7-8, 8-8, 9-10 | ||
6-79 |
3 | ||
0-0 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-A | ||
Angela Fita Boluda | 0-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40 | ||
2-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Angela Fita Boluda | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Naima Karamoko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Angela Fita Boluda vs. Naima Karamoko - meciuri reciproce
12.09.19 | a 2-a rundă | Angela Fita Boluda | Naima Karamoko | 6-2, 6-79, 6-3 | detaliu meci | W15 Ceuta | Hard |
Angela Fita Boluda form & Naima Karamoko form
Angela Fita Boluda - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci |
Naima Karamoko - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Ella Haavisto | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Tian Jialin | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Pauline Payet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Ines Ibbou | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Brun | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-74, 9-11 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Martial | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Pridankina | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-3, 3-0, Gergana Topalova - retragere | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Natalia Szabanin | 7-62, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Dariia Monakhova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Louise Kerstin Marie Ternstrom | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
14.09.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Anna Gabric | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ayla Aksu | 5-2, Ayla Aksu - retragere | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-2, 7-5 | detaliu meci |