MECI
02.09.19 | 2-a rundă de calif. | Angeles Moreno Barranquero | Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | W25 Marbella | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Spania
01.03.99, 25 Vârsta
01.03.99, 25 Vârsta
Angeles Moreno Barranquero vs. Esther Lopez Alcaraz - meciuri reciproce
23.01.20 | 2-a rundă de calif. | Angeles Moreno Barranquero | Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | W15 Manacor | Hard |
02.09.19 | 2-a rundă de calif. | Angeles Moreno Barranquero | Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W25 Marbella | Zgura |
Angeles Moreno Barranquero form & Esther Lopez Alcaraz form
Angeles Moreno Barranquero - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
04.02.20 1-a rundă | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
23.01.20 Calificare | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.19 1-a rundă | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Roja De - Zgura | ||||
07.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60+H Valencia - Zgura | ||||
23.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
03.09.19 Calificare | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25+H Las - Zgura | ||||
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.19 Semifinală | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - retragere | detaliu meci | |
18.07.19 Sfert de finală | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - retragere | detaliu meci | |
17.07.19 a 2-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
15.07.19 1-a rundă | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Esther Lopez Alcaraz - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-2, 0-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
06.12.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariia Medvedieva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 7-5, Laia Petretic - retragere | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Beatrice Zucca | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Sophy Stefan | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Kaitlin Quevedo | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.23 Calificare | vs. Sara Conde | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Bela Tamhankar | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-1, 11-9 | detaliu meci | |
W25+H Tauste - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Vasanti Shinde | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Abigail Amos | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Polina Kuharenko | 3-6, 6-1, 6-10 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Lykke Lindorff | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
07.12.22 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.12.22 Calificare | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
05.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Silvia Alejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci |