MECI
08.09.19 | 1-a rundă de calif. | Angelika Shapovalova | Caterina Odorizzi | 6-0, 6-0 | W15 Cairo | Zgura |
STATISTICI MECI
Rusia
12.06.98, 25 Vârsta
12.06.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
01.04.02, 22 Vârsta
01.04.02, 22 Vârsta
Angelika Shapovalova vs. Caterina Odorizzi - meciuri reciproce
08.09.19 | 1-a rundă de calif. | Angelika Shapovalova | Caterina Odorizzi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | W15 Cairo | Zgura |
Angelika Shapovalova form & Caterina Odorizzi form
Angelika Shapovalova - ultimele meciuri
W15 Casablanca - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
04.07.22 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.05.22 1-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
25.05.22 1-a rundă | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
24.05.22 Calificare | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - retragere | detaliu meci | |
23.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.05.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.05.22 Calificare | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
01.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.04.22 Calificare | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - retragere | detaliu meci | |
25.11.21 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.21 Calificare | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
26.10.21 Calificare | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Karaganda - Indoor Hard | ||||
19.10.21 Calificare | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
15.10.21 Sfert de finală | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - retragere | detaliu meci | |
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | detaliu meci |
Caterina Odorizzi - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1-a rundă | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.12.23 Calificare | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - retragere | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.09.23 Calificare | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.09.23 1-a rundă de calif. | vs. K Derhem | K Derhem - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Fiano - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
07.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | detaliu meci |