MECI
10.02.20 | Calificare | Anhelina Kalita | Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Belarus
31.03.97, 27 Vârsta
31.03.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
Anhelina Kalita vs. Nicole Gadient - meciuri reciproce
10.02.20 | Calificare | Anhelina Kalita | Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Anhelina Kalita form & Nicole Gadient form
Anhelina Kalita - ultimele meciuri
W25 Kazan - Hard | ||||
04.06.21 Sfert de finală | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.06.21 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detaliu meci | |
01.06.21 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
31.05.21 Calificare | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detaliu meci | |
30.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.03.20 Calificare | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.20 Semifinală | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.20 Sfert de finală | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
10.02.20 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.02.20 Calificare | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
04.06.18 1-a rundă | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
07.02.18 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detaliu meci |
Nicole Gadient - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci |