INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ani Mijacika vs. Nadiya Kolb - meciuri reciproce
19.06.17 | Calificare | Ani Mijacika | Nadiya Kolb | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci | Warsaw | Zgura |
Ani Mijacika form & Nadiya Kolb form
Ani Mijacika - ultimele meciuri
Zagreb - Zgura | ||||
02.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Paula Kania | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
08.06.18 Sfert de finală | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
07.06.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
06.06.18 1-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Alia Lex | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
28.04.18 Semifinală | vs. Tena Lukas | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.04.18 Sfert de finală | vs. Nika Radisic | 6-1, 1-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.04.18 a 2-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
24.04.18 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Alice Moroni | 6-4, 6-71, 6-74 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
27.10.17 Sfert de finală | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 7-67, 6-76 | detaliu meci | |
26.10.17 a 2-a rundă | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 7-61 | detaliu meci | |
24.10.17 1-a rundă | vs. Laura-Ioana Paar | 2-0, Laura-Ioana Paar - retragere | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
20.10.17 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-712, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.17 1-a rundă | vs. Olga Doroshina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
16.10.17 Calificare | vs. Maria Joao Koehler | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
21.09.17 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 Calificare | vs. Ema Mulalic | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
17.07.17 Calificare | vs. Nina Potocnik | 0-6, 6-2, 6-73 | detaliu meci | |
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
24.06.17 Sfert de finală | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.06.17 a 2-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 7-64, 2-0, Katarina Zavatska - retragere | detaliu meci | |
21.06.17 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
19.06.17 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci |
Nadiya Kolb - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.23 Semifinală | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - retragere | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detaliu meci |