MECI
16.02.20 | Sfert de finală | Anita Wagner | Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Anita Wagner | Margarita Ignatjeva | |
Prima administrare % | 32/61 (52%) | 23/48 (48%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/32 (69%) | 12/23 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/29 (48%) | 6/25 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 2/8 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/48 (63%) | 25/61 (41%) |
Total puncte câştigate | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Greșeli duble | 1 | 3 |
ași | 2 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anita Wagner | 1-1 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Anita Wagner | 2-2 | |
3-2 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0 | ||
Anita Wagner | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anita Wagner | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Anita Wagner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Anita Wagner | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Margarita Ignatjeva | |
0-0 | ||
Anita Wagner | 5-0 | |
5-1 | Margarita Ignatjeva | |
0-0, 30-0 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Letonia
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
25.06.01, 22 Vârsta
17569 $
Anita Wagner vs. Margarita Ignatjeva - meciuri reciproce
16.02.20 | Sfert de finală | Anita Wagner | Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Anita Wagner form & Margarita Ignatjeva form
Anita Wagner - ultimele meciuri
W60 Biarritz - Zgura | ||||
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Oeiras - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Zgura | ||||
26.09.22 Calificare | vs. Enola Chiesa | 6-4, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Azadinho | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.08.22 Calificare | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 0-2, - Anita Wagner - retragere | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-2, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
26.04.22 Calificare | vs. Nicole Khirin | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Martyna Kubka | 7-5, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
06.02.22 1-a rundă de calif. | vs. Daria Domova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
30.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Youmi Zhuoma | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Zgura | ||||
25.01.22 Calificare | vs. Flavie Brugnone | 6-76, 6-73 | detaliu meci | |
24.01.22 2-a rundă de calif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
02.11.21 Calificare | vs. Jessica Failla | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Ramenskaja | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
24.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Melis Sezer | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.10.21 a 2-a rundă | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.10.21 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.09.21 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.21 a 2-a rundă | vs. Evita Ramirez | 6-75, 6-73 | detaliu meci | |
01.09.21 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Warmbad - Zgura | ||||
17.08.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.07.21 a 2-a rundă | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-1, - Anita Wagner - retragere | detaliu meci |
Margarita Ignatjeva - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.23 Calificare | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.23 Sfert de finală | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - retragere | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
08.06.23 1-a rundă | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
07.06.23 Calificare | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | detaliu meci |