Rusia
23.10.01, 22 Vârsta
23.10.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Slovenia
17.06.00, 23 Vârsta
17.06.00, 23 Vârsta
Anastasia Mozgaleva vs. Anja Gal - meciuri reciproce
11.11.18 | 1-a rundă de calif. | Anja Gal | Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Anastasia Mozgaleva form & Anja Gal form
Anastasia Mozgaleva - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.11.23 Calificare | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Anja Gal - ultimele meciuri
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Curtea - Zgura | ||||
02.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.19 Calificare | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
24.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.11.18 Calificare | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.11.18 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.11.18 Calificare | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 Calificare | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.18 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.08.18 1-a rundă | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
21.08.18 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
08.08.18 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
24.06.18 Calificare | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | detaliu meci |