MECI
03.08.20 | 1-a rundă | Anna Klasen | Gabriela Duca | 6-3, 6-1 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anna Klasen | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Anna Klasen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
Anna Klasen | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Anna Klasen | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
2-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Anna Klasen | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
4-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anna Klasen | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Klasen vs. Gabriela Duca - meciuri reciproce
03.08.20 | 1-a rundă | Anna Klasen | Gabriela Duca | 6-3, 6-1 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Anna Klasen form & Gabriela Duca form
Anna Klasen - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-75, 6-1, 7-10 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Berta Ladaga Auge | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Ramos Sierra | 4-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mia Pohankova | - | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Karla Bartel | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 Calificare | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Laura Svatikova | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
29.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuliana Lizarazo | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
10.05.23 1-a rundă | vs. Bella Bergkvist Larsson | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 0-6, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W100 Wiesbaden - Zgura | ||||
02.05.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 6-72, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Girelli | 7-61, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
11.04.23 1-a rundă | vs. Marta Soriano Santiago | 1-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Jiho Shin | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
16.11.22 a 2-a rundă | vs. Mona Barthel | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.11.22 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
14.11.22 Calificare | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci |
Gabriela Duca - ultimele meciuri
W15 Brasov - Zgura | ||||
31.08.22 1-a rundă | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
24.08.22 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
16.08.22 1-a rundă | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Calificare | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - retragere | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.22 Calificare | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
07.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
06.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.03.22 Calificare | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
28.02.22 2-a rundă de calif. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1-a rundă | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1-a rundă | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
09.11.21 Calificare | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.11.21 1-a rundă | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 a 2-a rundă | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.21 1-a rundă | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 a 2-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.10.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 a 2-a rundă | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |