MECI
02.05.11 | 1-a rundă de calif. | Anna-Lena Groenefeld | Marina Melnikova | 6-1, 6-2 | Cagnes Sur | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna-Lena Groenefeld vs. Marina Melnikova - meciuri reciproce
02.05.11 | 1-a rundă de calif. | Anna-Lena Groenefeld | Marina Melnikova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Cagnes Sur | Zgura |
Anna-Lena Groenefeld form & Marina Melnikova form
Anna-Lena Groenefeld - ultimele meciuri
Linz - Indoor Hard | ||||
09.10.11 2-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Rodina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.10.11 1-a rundă de calif. | vs. Kathrin Woerle | 6-4, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.11 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hechingen - Zgura | ||||
01.08.11 1-a rundă | vs. Sarah Gronert | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
25.07.11 a 2-a rundă | vs. Renata Voracova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.07.11 1-a rundă | vs. Masa Zec-Peskiric | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Petange - Zgura | ||||
18.07.11 1-a rundă | vs. Eva Birnerova | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
11.07.11 1-a rundă | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
03.07.11 2-a rundă de calif. | vs. Tetyana Arefyeva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.07.11 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Holland | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
14.06.11 1-a rundă de calif. | vs. Irina Falconi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Zlin - Zgura | ||||
06.06.11 1-a rundă | vs. Ekaterina Lopes | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.06.11 a 2-a rundă | vs. Michaela Pochabova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
06.06.11 Semifinală | vs. Patricia Mayr-Achleitner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.06.11 Sfert de finală | vs. Zuzana Luknarova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
17.05.11 1-a rundă | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.05.11 Calificare | vs. Anna Floris | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.11 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Nowak | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.11 2-a rundă de calif. | vs. Yifan Xu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Cagnes Sur - Zgura | ||||
02.05.11 2-a rundă de calif. | vs. Gail Brodsky | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
02.05.11 1-a rundă de calif. | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
02.05.11 Calificare | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-63, 2-6 | detaliu meci | |
Tessenderlo - Zgura | ||||
18.04.11 a 2-a rundă | vs. Gail Brodsky | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.04.11 Sfert de finală | vs. Elina Svitolina | 6-75, 6-3, 7-67 | detaliu meci | |
18.04.11 Semifinală | vs. Conny Perrin | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
18.04.11 1-a rundă | vs. Bibiane Schoofs | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
18.04.11 Finală | vs. Alison Van Uytvanck | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Monzon - Hard | ||||
28.03.11 1-a rundă de calif. | vs. Margalita Chakhnashvili-Ranzinger | 6-1, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Bath - Indoor Hard | ||||
21.03.11 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Walker | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.11 a 2-a rundă | vs. Marta Sirotkina | 0-6, 2-6 | detaliu meci |
Marina Melnikova - ultimele meciuri
W35 Alaminos - Zgura | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.24 Calificare | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
09.02.24 Sfert de finală | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
28.10.23 Semifinală | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
27.10.23 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
15.09.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci |