MECI
02.05.17 | 1-a rundă | Anna Morgina | Kristina Sorokolet | 5-7, 6-2, 6-4 | Khimki | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Anna Morgina | Kristina Sorokolet | |
Prima administrare % | 54/92 (59%) | 62/94 (66%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 32/54 (59%) | 36/62 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/38 (42%) | 11/32 (34%) |
Break-ballurile câştigate | 8/13 (62%) | 6/8 (75%) |
Puncte câştigate din returnare | 47/94 (50%) | 44/92 (48%) |
Total puncte câştigate | 95/186 (51%) | 91/186 (49%) |
Greșeli duble | 8 | 4 |
ași | 1 | 2 |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
07.02.00, 24 Vârsta
07.02.00, 24 Vârsta
Anna Morgina vs. Kristina Sorokolet - meciuri reciproce
02.05.17 | 1-a rundă | Anna Morgina | Kristina Sorokolet | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | Khimki | Indoor Hard |
Anna Morgina form & Kristina Sorokolet form
Anna Morgina - ultimele meciuri
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.22 1-a rundă | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
09.09.21 a 2-a rundă | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - retragere | detaliu meci | |
08.09.21 1-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Moscow - Zgura | ||||
24.07.21 Semifinală | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
23.07.21 Sfert de finală | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
22.07.21 a 2-a rundă | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
21.07.21 1-a rundă | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
29.06.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
23.06.21 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vilnius - Indoor Hard | ||||
08.06.21 1-a rundă | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
23.02.21 Calificare | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
22.01.21 Sfert de finală | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.01.21 a 2-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
20.01.21 1-a rundă | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
15.01.21 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.01.21 a 2-a rundă | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.01.21 1-a rundă | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1-a rundă | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Sfert de finală | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.20 a 2-a rundă | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.11.20 1-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.20 1-a rundă | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1-a rundă | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.20 Semifinală | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - retragere | detaliu meci | |
16.10.20 Sfert de finală | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detaliu meci |
Kristina Sorokolet - ultimele meciuri
Minsk - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.06.18 Calificare | vs. Sofya Treshcheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Marija Venta | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Dementyeva | 7-614, 6-1 | detaliu meci | |
Stillwater - Hard | ||||
27.09.17 1-a rundă | vs. Conny Perrin | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.09.17 Calificare | vs. Kerrie Cartwright | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Salome Devidze | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Viktoriya Lushkova | 6-2, 2-1, Viktoriya Lushkova - retragere | detaliu meci | |
Lubbock - Hard | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Marina Guinart Espana | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
08.08.17 1-a rundă | vs. Olga Puchkova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Nonna Kurginyan | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Polina Nazarchuk | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
10.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Ilona Kremen | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Daria Afanasyeva (2000) | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
12.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.17 Calificare | vs. Diana Demidova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Zgura | ||||
08.06.17 Sfert de finală | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.06.17 a 2-a rundă | vs. Valeriya Yushchenko | 6-75, 7-60, 4-1, Valeriya Yushchenko - retragere | detaliu meci | |
06.06.17 1-a rundă | vs. Joana Eidukonyte | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.06.17 Calificare | vs. Polina Pekhova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
17.05.17 1-a rundă | vs. Anna Laguza | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Liniques Theron | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
15.05.17 Calificare | vs. Sonya Latycheva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Youmi Zhuoma | 1-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
08.05.17 Calificare | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detaliu meci |