Belarus
02.02.00, 24 Vârsta
02.02.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Anastasia Lebedeva vs. Anna Ozerova - meciuri reciproce
20.11.17 | 1-a rundă de calif. | Anna Ozerova | Anastasia Lebedeva | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Minsk | Indoor Hard |
Anastasia Lebedeva form & Anna Ozerova form
Anastasia Lebedeva - ultimele meciuri
Minsk - Zgura | ||||
02.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Aryna Filistovich | 5-7, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Anna Ozerova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detaliu meci |