Turcia
04.01.00, 24 Vârsta
04.01.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Balsen Kaya vs. Anna Ozerova - meciuri reciproce
06.05.18 | 2-a rundă de calif. | Anna Ozerova | Balsen Kaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
19.03.18 | 2-a rundă de calif. | Anna Ozerova | Balsen Kaya | 6-2, 0-6, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Balsen Kaya form & Anna Ozerova form
Balsen Kaya - ultimele meciuri
Schio - Zgura | ||||
22.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Abbate | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Oreshkina | 6-1, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Syuzen Afifi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Anna Laguza | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofiya Kuzina | 7-68, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
04.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Avani Reddy Namireddy | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
22.01.18 Calificare | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
07.01.18 Calificare | vs. Nevena Sokovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Nina Furmaniak | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Odul Okur | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.17 Calificare | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Simten Karaosmanoglu | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.17 Calificare | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Negar Habibi Ameshi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
27.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Coppola | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Jennifer Luikham | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Polina Smolskaya | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci |
Anna Ozerova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detaliu meci |