Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belarus
20.01.01, 23 Vârsta
20.01.01, 23 Vârsta
Anna Ozerova vs. Kseniya Yersh - meciuri reciproce
22.11.21 | Calificare | Kseniya Yersh | Anna Ozerova | 1-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | W15 Lousada | Indoor Hard |
24.07.17 | Calificare | Anna Ozerova | Kseniya Yersh | 6-2, 6-1 | detaliu meci | Parnu | Zgura |
Anna Ozerova form & Kseniya Yersh form
Anna Ozerova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Amandine Monnot | - | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detaliu meci |
Kseniya Yersh - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Calificare | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Quinta - Hard | ||||
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
04.08.22 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.08.22 1-a rundă | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
30.05.22 Calificare | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
29.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
24.05.22 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.22 Calificare | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
27.04.22 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.04.22 Calificare | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
20.04.22 1-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.22 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detaliu meci | |
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kazan - Indoor Hard | ||||
19.01.22 1-a rundă | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
29.11.21 Calificare | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
25.11.21 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.21 1-a rundă | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detaliu meci |