Germania
06.05.97, 26 Vârsta
11648 $
06.05.97, 26 Vârsta
11648 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Sabrina Rittberger vs. Anna Ozerova - meciuri reciproce
03.02.18 | 1-a rundă de calif. | Anna Ozerova | Sabrina Rittberger | 7-5, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Sabrina Rittberger form & Anna Ozerova form
Sabrina Rittberger - ultimele meciuri
W15 Sibenik - Zgura | ||||
24.05.21 Calificare | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.20 Calificare | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Otocec - Zgura | ||||
01.09.20 Calificare | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 Calificare | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
20.11.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
29.10.19 Calificare | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - retragere | detaliu meci | |
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.10.19 Calificare | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Anna Ozerova - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Gapankova | 6-71, 0-1, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W50 Edgbaston - Indoor Hard | ||||
05.02.24 Calificare | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
08.01.24 Calificare | vs. Amandine Monnot | - Anna Ozerova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Nell Miller | 6-1, 4-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Carina Syrtveit | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Rikke De Koning | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Oldenzaal - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Oceane Babel | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
03.08.23 1-a rundă | vs. Sabina Dadaciu | 6-70, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
19.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.23 Calificare | vs. Darya Velikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Anna Maria Tottrup | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
03.07.23 1-a rundă | vs. Beatrise Zeltina | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Paula Cembranos | 2-6, 1-3, - Anna Ozerova - retragere | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
09.06.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 7-67, 0-6, 6-0 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Julia Stamatova | 5-7, 7-65, 3-6 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
10.05.23 a 2-a rundă | vs. Tamara Kostic | 2-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Yoana Konstantinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 3-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Blanca Rosa Kamminga | 6-0, 6-1 | detaliu meci |