MECI
14.05.18 | 1-a rundă de calif. | Anna Popescu | Andrina Peer | 6-2, 6-0 | Gothenburg | Zgura |
STATISTICI MECI
Regatul Unit
09.07.97, 26 Vârsta
15970 $
09.07.97, 26 Vârsta
15970 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
28.04.98, 25 Vârsta
28.04.98, 25 Vârsta
Anna Popescu vs. Andrina Peer - meciuri reciproce
14.05.18 | 1-a rundă de calif. | Anna Popescu | Andrina Peer | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Gothenburg | Zgura |
Anna Popescu form & Andrina Peer form
Anna Popescu - ultimele meciuri
W25 Heraklion - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.10.22 1-a rundă | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
11.10.22 Calificare | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
10.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Thiemke | - | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W25 Loughborough - Indoor Hard | ||||
23.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
W25 Telavi - Zgura | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.06.21 Calificare | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.21 Calificare | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - retragere | detaliu meci | |
17.05.21 Calificare | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.02.20 1-a rundă | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | detaliu meci |
Andrina Peer - ultimele meciuri
Ortisei - Indoor Hard | ||||
17.12.18 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.12.18 Calificare | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
16.07.18 1-a rundă | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
25.06.18 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
19.02.18 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detaliu meci |