INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eliessa Vanlangendonck vs. Anna Pribylova - meciuri reciproce
18.04.18 | 1-a rundă | Anna Pribylova | Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-71, 7-5 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Eliessa Vanlangendonck form & Anna Pribylova form
Eliessa Vanlangendonck - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.24 Finală | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.03.24 Semifinală | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.11.23 Calificare | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Semifinală | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Anna Pribylova - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.07.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci |