MECI
22.11.17 | 1-a rundă | Anna Pribylova | Julia Rosenquist | 6-3, 4-6, 6-4 | Stellenbosch | Hard |
STATISTICI MECI
Anna Pribylova | Julia Rosenquist | |
Prima administrare % | 59/106 (56%) | 55/105 (52%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 39/59 (66%) | 37/55 (67%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 24/47 (51%) | 20/50 (40%) |
Break-ballurile câştigate | 5/14 (36%) | 3/11 (27%) |
Puncte câştigate din returnare | 48/105 (46%) | 43/106 (41%) |
Total puncte câştigate | 111/211 (53%) | 100/211 (47%) |
Greșeli duble | 9 | 12 |
ași | 0 | 2 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Pribylova vs. Julia Rosenquist - meciuri reciproce
22.11.17 | 1-a rundă | Anna Pribylova | Julia Rosenquist | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | Stellenbosch | Hard |
Anna Pribylova form & Julia Rosenquist form
Anna Pribylova - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.07.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Julia Rosenquist - ultimele meciuri
All Lower - Zgura | ||||
26.09.20 1-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.09.20 1-a rundă | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
10.09.19 Calificare | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Landisville - Hard | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.08.19 Calificare | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
W60 Lexington - Hard | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Ashland - Hard | ||||
23.07.19 Calificare | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
18.12.18 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sandelfjord - Zgura | ||||
26.07.18 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | - Julia Rosenquist - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.07.18 1-a rundă | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
15.07.18 Finală | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.18 Semifinală | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
13.07.18 Sfert de finală | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
12.07.18 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - retragere | detaliu meci | |
11.07.18 1-a rundă | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
09.07.18 Calificare | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.17 1-a rundă | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.12.17 Calificare | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detaliu meci |