MECI
19.06.17 | 2-a rundă de calif. | Anna Pribylova | Maryna Kolb | 6-4, 6-2 | Warsaw | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
13.03.97, 27 Vârsta
25332 $
13.03.97, 27 Vârsta
25332 $
Anna Pribylova vs. Maryna Kolb - meciuri reciproce
19.06.17 | 2-a rundă de calif. | Anna Pribylova | Maryna Kolb | 6-4, 6-2 | detaliu meci | Warsaw | Zgura |
Anna Pribylova form & Maryna Kolb form
Anna Pribylova - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.07.20 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Calificare | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
12.12.19 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
05.10.19 Semifinală | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detaliu meci | |
04.10.19 Sfert de finală | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
30.08.19 Sfert de finală | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
07.08.19 1-a rundă | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.19 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Den - Zgura | ||||
01.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
27.06.19 a 2-a rundă | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.06.19 1-a rundă | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
28.05.19 1-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Rome - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.19 a 2-a rundă | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Maryna Kolb - ultimele meciuri
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
05.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Liepaja - Zgura | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
14.11.22 Calificare | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
31.10.22 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
20.09.22 1-a rundă | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W80+H Le - Hard | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Parnu - Zgura | ||||
08.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
01.10.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Alexandra Perper | 1-6, 3-6 | detaliu meci |