MECI
08.04.18 | 1-a rundă de calif. | Anna Siskova | Sofia Sokhetskaya | 6-1, 6-1 | Shymkent | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Kazahstan
14.05.02, 21 Vârsta
14.05.02, 21 Vârsta
Anna Siskova vs. Sofia Sokhetskaya - meciuri reciproce
08.04.18 | 1-a rundă de calif. | Anna Siskova | Sofia Sokhetskaya | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Shymkent | Zgura |
Anna Siskova form & Sofia Sokhetskaya form
Anna Siskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Beatrice Ricci | - | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
03.09.23 Calificare | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Sofia Sokhetskaya - ultimele meciuri
W15 Shymkent - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.09.19 Calificare | vs. Shakhzoda Asimova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Adel Ismagulova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Almaty - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Shymkent - Zgura | ||||
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Polina Nazarchuk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
24.09.18 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.09.18 Calificare | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
17.09.18 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.18 Calificare | vs. Elina Sharipova | 0-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
15.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Laylikhon Aliyeva | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
09.09.18 Calificare | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Almaty - Zgura | ||||
25.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuliya Kim | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Diana Shevchenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
17.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Shymkent - Zgura | ||||
10.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Hanna Sokal | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Almaty - Indoor Hard | ||||
30.01.17 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, 1-6 | detaliu meci |