MECI
10.09.18 | Calificare | Anna Siskova | Zuzana Odlevakova | 6-0, 6-4 | Frydek Mistek | Zgura |
STATISTICI MECI
Anna Siskova | Zuzana Odlevakova | |
Prima administrare % | 33/49 (67%) | 23/45 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/33 (67%) | 10/23 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/16 (63%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/45 (56%) | 17/49 (35%) |
Total puncte câştigate | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Greșeli duble | 0 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
10.04.00, 23 Vârsta
10.04.00, 23 Vârsta
Anna Siskova vs. Zuzana Odlevakova - meciuri reciproce
10.09.18 | Calificare | Anna Siskova | Zuzana Odlevakova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | Frydek Mistek | Zgura |
Anna Siskova form & Zuzana Odlevakova form
Anna Siskova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.03.24 Semifinală | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.24 Sfert de finală | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.24 Finală | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
09.03.24 Semifinală | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1-a rundă | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Beatrice Ricci | - | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
31.10.23 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rouen - Indoor Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
03.09.23 Calificare | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
09.08.23 a 2-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detaliu meci |
Zuzana Odlevakova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Agustina Chlpac | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Erika Sema | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Laura Beresova | 6-3, 0-6, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Frydek Mistek - Zgura | ||||
10.09.18 Calificare | vs. Anna Siskova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Kulhankova | 6-3, 4-0, Aneta Kulhankova - retragere | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Janina Braun | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
13.06.16 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Krizova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Slucikova | 7-5, 6-2 | detaliu meci |