INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Susan Bandecchi vs. Anna Slovakova - meciuri reciproce
02.11.15 | a 2-a rundă | Anna Slovakova | Susan Bandecchi | 6-3, 6-1 | detaliu meci | El Kantaoui | Hard |
Susan Bandecchi form & Anna Slovakova form
Susan Bandecchi - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.24 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 a 3-a rundă | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
05.03.24 1-a rundă | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 Calificare | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
12.02.24 Calificare | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
10.12.23 Calificare | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
05.12.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.11.23 Semifinală | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.11.23 Sfert de finală | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
15.10.23 Calificare | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
25.08.23 Sfert de finală | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detaliu meci |
Anna Slovakova - ultimele meciuri
Mragowo - Zgura | ||||
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Yulia Sokolovskaya | 1-5, - Anna Slovakova - retragere | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Pernilla Mendesova | 3-6, 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
03.05.17 1-a rundă | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-2, - Anna Slovakova - retragere | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
25.04.17 1-a rundă | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
19.04.17 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.04.17 Calificare | vs. Farah Khalil | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.03.17 2-a rundă de calif. | vs. Zhima Du | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
16.03.17 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.17 1-a rundă | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 Calificare | vs. Sabina Machalova | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bratislava - Indoor Hard | ||||
07.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Ani Mijacika | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
01.11.16 1-a rundă | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
27.10.16 a 2-a rundă | vs. Arina Folts | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.10.16 1-a rundă | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.10.16 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.16 1-a rundă | vs. Lisa-Marie Maetschke | 5-5, Lisa-Marie Maetschke - retragere | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
30.08.16 1-a rundă | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 6-71 | detaliu meci | |
Bukfurdo - Zgura | ||||
22.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Slovenska Lupca - Zgura | ||||
17.08.16 1-a rundă | vs. Tereza Prochazkova | 0-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
02.08.16 1-a rundă | vs. Martina Trevisan | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Alexandrova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
11.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Vendula Zovincova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Puszczykowo - Hard | ||||
10.06.16 Sfert de finală | vs. Katarzyna Kawa | 3-2, - Anna Slovakova - retragere | detaliu meci | |
09.06.16 a 2-a rundă | vs. Elzbieta Iwaniuk | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.06.16 1-a rundă | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
02.06.16 a 2-a rundă | vs. Julia Stamatova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.06.16 1-a rundă | vs. Maxine Palmen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.05.16 Sfert de finală | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci |