MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Anna Syrova | Anna Laura Hinka | 6-4, 7-5 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
27.11.02, 21 Vârsta
27.11.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
11.05.02, 21 Vârsta
11.05.02, 21 Vârsta
Anna Syrova vs. Anna Laura Hinka - meciuri reciproce
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Anna Syrova | Anna Laura Hinka | 6-4, 7-5 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Anna Syrova form & Anna Laura Hinka form
Anna Syrova - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Hurieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
02.09.19 Calificare | vs. Yulia Zhytelna | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Fedorenko | 1-6, 7-5, 10-2 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 6-4, 7-5 | detaliu meci |
Anna Laura Hinka - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Khirin | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
24.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Calificare | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
29.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 6-3, 6-72, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Bucha - Zgura | ||||
01.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 3-6, 6-10 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
16.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Utaka Kishigami | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
10.12.18 2-a rundă de calif. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Elliott | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anna Syrova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Polina Khartsii | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Moni Potrc | 6-72, 6-4, 6-71 | detaliu meci |