MECI
08.05.19 | 1-a rundă | Anna Ukolova | Molly Helgesson | 6-0, 6-2 | W15 Gothenburg | Zgura |
STATISTICI MECI
Anna Ukolova | Molly Helgesson | |
Prima administrare % | 24/35 (69%) | 25/40 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/24 (79%) | 10/25 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/11 (82%) | 6/15 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 24/40 (60%) | 7/35 (20%) |
Total puncte câştigate | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Greșeli duble | 1 | 4 |
ași | 2 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Molly Helgesson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ukolova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Molly Helgesson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ukolova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Suedia
19.03.00, 24 Vârsta
19.03.00, 24 Vârsta
Anna Ukolova vs. Molly Helgesson - meciuri reciproce
08.05.19 | 1-a rundă | Anna Ukolova | Molly Helgesson | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Gothenburg | Zgura |
Anna Ukolova form & Molly Helgesson form
Anna Ukolova - ultimele meciuri
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
11.11.22 Sfert de finală | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.11.22 a 2-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.22 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.10.22 1-a rundă | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.22 Semifinală | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.22 Sfert de finală | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
27.09.22 1-a rundă | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Nur - Hard | ||||
19.07.22 Calificare | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
12.07.22 Calificare | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
01.07.22 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
29.06.22 1-a rundă | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Gurugram - Hard | ||||
24.06.22 Sfert de finală | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
22.06.22 1-a rundă | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.22 Sfert de finală | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.05.22 a 2-a rundă | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.05.22 1-a rundă | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.22 a 2-a rundă | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.05.22 1-a rundă | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detaliu meci | |
W25 Le - Zgura | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detaliu meci | |
W25 Joue - Indoor Hard | ||||
28.02.22 Calificare | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detaliu meci |
Molly Helgesson - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.23 1-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.07.23 Calificare | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
03.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - retragere | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Las - Hard | ||||
05.10.21 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.21 Calificare | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.07.21 Calificare | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
15.05.19 1-a rundă | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Gothenburg - Zgura | ||||
08.05.19 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.05.19 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
24.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
16.05.18 1-a rundă | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Karlskrona - Zgura | ||||
11.05.18 Sfert de finală | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detaliu meci |