Egipt
31.05.01, 22 Vârsta
31.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Aya El Sayed vs. Anna Ureke - meciuri reciproce
26.09.18 | 1-a rundă | Anna Ureke | Aya El Sayed | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Cairo | Zgura |
Aya El Sayed form & Anna Ureke form
Aya El Sayed - ultimele meciuri
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.08.22 Sfert de finală | vs. Elena Pridankina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.22 a 2-a rundă | vs. Vanessa Ersoz | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.22 1-a rundă | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.08.21 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.21 1-a rundă | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-1, Alisa Axyanova - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
29.07.21 a 2-a rundă | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.07.21 1-a rundă | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-77 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.05.21 Calificare | vs. Mathilde Dury | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Karina Mohamed | 4-0, Karina Mohamed - retragere | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Patricie Kubikova | 4-6, 7-65, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.04.21 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Amarni Banks | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.21 1-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Isabelle Haverlag | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Nina Stadler | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lauren Proctor | 6-2, 5-7, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Dasha Plekhanova | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
31.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Jana Elgebily | - | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
07.01.21 a 2-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.01.21 1-a rundă | vs. Eline Audenaert | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
10.12.20 a 2-a rundă | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.20 1-a rundă | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Sara Akid | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.11.20 a 2-a rundă | vs. Barbora Matusova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.11.20 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-3, 7-65 | detaliu meci |
Anna Ureke - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
15.04.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
06.04.23 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detaliu meci |