MECI
08.10.20 | a 2-a rundă | Anna Ureke | Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTICI MECI
Anna Ureke | Sylvie Zund | |
Prima administrare % | 36/47 (77%) | 52/75 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/36 (67%) | 24/52 (46%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 4/11 (36%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 2/2 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 42/75 (56%) | 19/47 (40%) |
Total puncte câştigate | 70/122 (57%) | 52/122 (43%) |
Greșeli duble | 4 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Anna Ureke | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sylvie Zund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Ureke | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sylvie Zund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Ureke | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Anna Ureke vs. Sylvie Zund - meciuri reciproce
13.10.20 | 1-a rundă | Anna Ureke | Sylvie Zund | 3-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
08.10.20 | a 2-a rundă | Anna Ureke | Sylvie Zund | 6-2, 6-3 | detaliu meci | W15 Monastir | Hard |
Anna Ureke form & Sylvie Zund form
Anna Ureke - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 3-a rundă | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.01.24 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Montpellier - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
22.05.23 Calificare | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
17.05.23 1-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.05.23 Calificare | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
15.04.23 Sfert de finală | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.04.23 1-a rundă | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
07.04.23 Sfert de finală | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - retragere | detaliu meci | |
06.04.23 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.23 1-a rundă | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detaliu meci |
Sylvie Zund - ultimele meciuri
W25 Mogi - Zgura | ||||
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
06.12.23 1-a rundă | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cordoba - Zgura | ||||
25.11.23 Semifinală | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.11.23 Sfert de finală | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
17.11.23 Semifinală | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 Sfert de finală | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 a 2-a rundă | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Lima - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Arequipa - Zgura | ||||
13.08.23 Calificare | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - retragere | detaliu meci | |
W25 Junin - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Bragado - Zgura | ||||
27.07.23 a 2-a rundă | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 1-a rundă | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.23 Calificare | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.06.23 a 2-a rundă | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.06.23 1-a rundă | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detaliu meci |