MECI
04.06.19 | a 2-a rundă | Annerly Poulos | Diane Parry | 6-3, 6-4 | French Open | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Annerly Poulos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Annerly Poulos | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Annerly Poulos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Annerly Poulos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Annerly Poulos | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Diane Parry | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Annerly Poulos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Diane Parry | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Annerly Poulos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Australia
08.01.03, 21 Vârsta
08.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Annerly Poulos vs. Diane Parry - meciuri reciproce
04.06.19 | a 2-a rundă | Annerly Poulos | Diane Parry | 6-3, 6-4 | detaliu meci | French Open | Zgura |
Annerly Poulos form & Diane Parry form
Annerly Poulos - ultimele meciuri
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
10.10.23 Calificare | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Calificare | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.22 1-a rundă | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
06.07.22 a 2-a rundă | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | detaliu meci | |
05.07.22 Calificare | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.07.22 2-a rundă de calif. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.22 Calificare | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.22 a 2-a rundă | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.06.22 1-a rundă | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.06.22 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.06.22 1-a rundă | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.06.22 Calificare | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
06.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.06.22 Sfert de finală | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
01.06.22 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.05.22 a 2-a rundă | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.05.22 1-a rundă | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
10.05.22 Calificare | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
09.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
27.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Canberra - Zgura | ||||
20.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
16.02.22 1-a rundă | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.02.22 Calificare | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Diane Parry - ultimele meciuri
Miami - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 1-a rundă | vs. Jaqueline Cristian | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
13.03.24 a 4-a rundă | vs. Maria Sakkari | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
11.03.24 a 3-a rundă | vs. Anna Blinkova | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
09.03.24 a 2-a rundă | vs. Leylah Annie Fernandez | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
07.03.24 1-a rundă | vs. Martina Trevisan | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Austin - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Andreeva | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
04.02.24 Calificare | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 7-62 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.24 a 3-a rundă | vs. Mirra Andreeva | 6-1, 1-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă | vs. Xinyu Wang | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Sfert de finală | vs. Xiyu Wang | 7-63, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.01.24 a 2-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
01.01.24 1-a rundă | vs. Emina Bektas | 6-74, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
10.12.23 Finală | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
09.12.23 Semifinală | vs. Robin Montgomery | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Solana Sierra | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
02.12.23 Sfert de finală | vs. Maria Lourdes Carle | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 a 2-a rundă | vs. Julieta Estable | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Elizabeth Mandlik | 7-63, 6-2 | detaliu meci |