Italia
15.09.98, 25 Vârsta
15.09.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
01.05.99, 24 Vârsta
12052 $
01.05.99, 24 Vârsta
12052 $
Martina Lo Pumo vs. Annick Melgers - meciuri reciproce
12.12.16 | 1-a rundă de calif. | Annick Melgers | Martina Lo Pumo | 6-2, 7-5 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Martina Lo Pumo form & Annick Melgers form
Martina Lo Pumo - ultimele meciuri
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Samira De Stefano | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Giorgia Patti | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Noemi Babikova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Jaeda Daniel | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
07.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
31.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Greco | 6-72, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Corina Mader | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Maria Masini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
13.02.17 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Adelaide Jaouen | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
08.02.17 1-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
30.01.17 Calificare | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
05.12.16 Calificare | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.12.16 1-a rundă de calif. | vs. Andreia Beberechi | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
22.11.16 1-a rundă | vs. Elena Bogdan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
14.11.16 1-a rundă | vs. Michela Xibilia | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
07.11.16 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
04.07.16 2-a rundă de calif. | vs. Katharina Fielhauer | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
04.07.16 Calificare | vs. Anna Ozerova | 5-7, 6-76 | detaliu meci | |
Padova - Zgura | ||||
06.06.16 1-a rundă de calif. | vs. Luisa Marie Huber | 7-5, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
30.05.16 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Bullani | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
18.04.16 Calificare | vs. Meritxell Perera Ros | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
02.11.15 1-a rundă | vs. Kim Fontana | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
26.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
19.10.15 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detaliu meci |
Annick Melgers - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.21 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
18.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.21 Calificare | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Don - Carpet | ||||
20.07.21 1-a rundă | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - retragere | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
25.08.20 1-a rundă | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
31.01.20 Sfert de finală | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
30.01.20 a 2-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.01.20 1-a rundă | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.19 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
14.08.19 1-a rundă | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
05.08.19 Calificare | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sandelfjord - Zgura | ||||
25.07.19 a 2-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.07.19 1-a rundă | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci |