MECI
15.09.14 | 1-a rundă | Antonia Lottner | Alexandra Cadantu | 6-3, 2-6, 6-1 | Dobrich | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Antonia Lottner vs. Alexandra Cadantu - meciuri reciproce
02.08.18 | a 2-a rundă | Alexandra Cadantu | Antonia Lottner | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | Bad Saulgau | Zgura |
22.06.15 | 1-a rundă | Antonia Lottner | Alexandra Cadantu | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | Lenzerheide | Zgura |
15.09.14 | 1-a rundă | Antonia Lottner | Alexandra Cadantu | 6-3, 2-6, 6-1 | detaliu meci | Dobrich | Zgura |
Antonia Lottner form & Alexandra Cadantu form
Antonia Lottner - ultimele meciuri
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
16.01.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
26.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
Stuttgart - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
07.04.21 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
12.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Lyon - Indoor Hard | ||||
02.03.20 1-a rundă | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
01.03.20 Calificare | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
29.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.01.20 Calificare | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
16.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1-a rundă | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
31.10.19 a 2-a rundă | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.10.19 1-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
24.10.19 a 2-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Luxembourg - Indoor Hard | ||||
18.10.19 Sfert de finală | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.10.19 a 2-a rundă | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - retragere | detaliu meci | |
15.10.19 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
14.10.19 Calificare | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
13.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
12.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | detaliu meci |
Alexandra Cadantu - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - retragere | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
05.08.23 Finală | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.08.23 Semifinală | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
03.08.23 Sfert de finală | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
02.08.23 a 2-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
22.07.23 Semifinală | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.07.23 a 3-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Stuttgart - Zgura | ||||
08.07.23 Semifinală | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.07.23 Sfert de finală | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detaliu meci |