Bulgaria
14.09.02, 21 Vârsta
14.09.02, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
31.08.00, 23 Vârsta
18770 $
31.08.00, 23 Vârsta
18770 $
Simona Ilieva vs. Arabella Koller - meciuri reciproce
21.04.18 | 1-a rundă de calif. | Arabella Koller | Simona Ilieva | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Simona Ilieva form & Arabella Koller form
Simona Ilieva - ultimele meciuri
Varna - Zgura | ||||
08.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sofia - Zgura | ||||
03.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Arabella Koller | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Eleanor Scarff | 3-6, 1-6 | detaliu meci |
Arabella Koller - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Zeel Desai | 6-2, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.24 Finală | vs. Jenny Lim | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.04.24 Semifinală | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.04.24 Sfert de finală | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 2-0, Mariia Tkacheva - retragere | detaliu meci | |
11.04.24 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
10.04.24 1-a rundă | vs. Zara Darken | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.04.24 Calificare | vs. Ottavia Massetti | 4-6, 6-4, 10-3 | detaliu meci | |
08.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Lea Bathellier | 6-1, 4-6, 10-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Hina Inoue | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
03.04.24 1-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
06.09.23 1-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
01.09.23 Sfert de finală | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detaliu meci |