Arantxa Rus vs. Dabin Kim 15.09.2018

Arantxa Rus vs. Dabin Kim 15.09.2018 - Korea Open - Seoul - comparaţie

MECI

15.09.181-a rundă de calif.Arantxa Rus Dabin Kim 6-2, 7-66 Republic of Korea Seoul Hard

STATISTICI MECI

Arantxa RusDabin Kim
Prima administrare %33/56 (59%)47/63 (75%)
Punctele câştigate la prima administrare22/33 (67%)26/47 (55%)
Punctele câştigate la a doua administrare14/23 (61%)5/16 (31%)
Break-ballurile câştigate5/7 (71%)3/6 (50%)
Puncte câştigate din returnare32/63 (51%)20/56 (36%)
Total puncte câştigate68/119 (57%)51/119 (43%)
Greșeli duble23
ași40

STATISTICI MECI

1
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu0-0
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
0-1Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu0-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-2Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-2Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-2Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-2
2
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu2-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-2Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu3-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
4-3Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu5-3
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
5-4Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 15-15, 15-30, 15-40
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu5-5
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
5-6Dabin Kim Dabin Kim serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu6-6
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6
7-66

Arantxa Rus
Olanda
13.12.90, 28 Vârsta




118
494
1290631 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Republica Koreea
02.01.97, 21 Vârsta




455
73
39437 $
Dabin Kim
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Arantxa Rus vs. Dabin Kim - meciuri reciproce

15.09.181-a rundă de calif.Arantxa RusDabin Kim6-2, 7-66 detaliu meciRepublic of Korea Seoul Hard

Arantxa Rus - ultimele meciuri

United Kingdom Shrewsbury - Indoor Hard
08.11.18
Sfert de finală
vs. Greetje Minnen3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
07.11.18
a 2-a rundă
vs. Diana Marcinkevica7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
06.11.18
1-a rundă
vs. Ali Collins6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
United Kingdom Wirral - Indoor Hard
03.11.18
Finală
vs. Diana Marcinkevica6-72, 6-0, 6-74 pierderedetaliu meci
02.11.18
Semifinală
vs. Valeria Savinykh6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
01.11.18
Sfert de finală
vs. Laura-Ioana Andrei6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
31.10.18
a 2-a rundă
vs. Ali Collins6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
30.10.18
1-a rundă
vs. Malene Helgo6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
France Poitiers - Indoor Hard
26.10.18
Sfert de finală
vs. Tereza Smitkova4-6, 6-3, 4-6 pierderedetaliu meci
24.10.18
a 2-a rundă
vs. Anna Kalinskaya6-3, 3-6, 6-2 victoriedetaliu meci
22.10.18
1-a rundă
vs. Viktoria Kuzmova7-64, 6-2 victoriedetaliu meci
Luxembourg Luxembourg - Indoor Hard
16.10.18
1-a rundă
vs. Belinda Bencic2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
15.10.18
Calificare
vs. Jana Fett3-6, 7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
14.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Elitsa Kostova6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
13.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Katarzyna Piter6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
Austria Linz - Indoor Hard
07.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Jil Teichmann7-68, 6-76, 4-6 pierderedetaliu meci
Uzbekistan Tashkent - Hard
26.09.18
a 2-a rundă
vs. Dalila Jakupovic1-6, 6-76 pierderedetaliu meci
25.09.18
1-a rundă
vs. Marta Kostyuk6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Republic of Korea Seoul - Hard
17.09.18
Calificare
vs. Varvara Flink1-6, 6-3, 6-76 pierderedetaliu meci
15.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Dabin Kim6-2, 7-66 victoriedetaliu meci
USA New York - Hard
28.08.18
1-a rundă
vs. Dominika Cibulkova6-4, 2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
24.08.18
Calificare
vs. Aliona Bolsova5-7, 6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
23.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Elena Rybakina6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
22.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Irina Khromacheva7-63, 6-3 victoriedetaliu meci
Canada Vancouver - Hard
16.08.18
a 2-a rundă
vs. Martina Trevisan2-6, 2-6 pierderedetaliu meci
15.08.18
1-a rundă
vs. Giuliana Olmos4-6, 6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
USA Landisville - Hard
08.08.18
1-a rundă
vs. Georgina Garcia-Perez4-6, 0-6 pierderedetaliu meci
USA Lexington - Hard
02.08.18
a 2-a rundă
vs. Jessika Ponchet3-6, 3-6 pierderedetaliu meci
01.08.18
1-a rundă
vs. Eri Hozumi6-4, 6-4 victoriedetaliu meci
Romania Bucharest - Zgura
18.07.18
a 2-a rundă
vs. Anastasija Sevastova1-6, 5-7 pierderedetaliu meci

Dabin Kim - ultimele meciuri

China Shenzhen - Hard
07.11.18
1-a rundă
vs. Xin Yu Wang3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
06.11.18
Calificare
vs. Junri Namigata0-6, 6-4, 2-6 pierderedetaliu meci
05.11.18
2-a rundă de calif.
vs. Miharu Imanishi6-0, 6-4 victoriedetaliu meci
04.11.18
1-a rundă de calif.
vs. Jia Qi Kang7-64, 7-64 victoriedetaliu meci
China Liuzhou - Hard
29.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Ying Zhang6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
29.10.18
Calificare
vs. Ji-Hee Choi6-2, 5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
28.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Zheng Hua Xiao6-2, 4-6, 6-3 victoriedetaliu meci
China Nanning - Hard
24.10.18
1-a rundă
vs. Anhelina Kalinina3-6, 0-6 pierderedetaliu meci
22.10.18
Calificare
vs. Angelina Gabueva6-4, 6-0 victoriedetaliu meci
21.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Ziyi Yang6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Republic of Korea Seoul - Hard
15.09.18
1-a rundă de calif.
vs. Arantxa Rus2-6, 6-76 pierderedetaliu meci
Republic of Korea Yeongwol - Hard
08.09.18
Semifinală
vs. So-Ra Lee5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
07.09.18
Sfert de finală
vs. Ying Zhang7-64, 6-4 victoriedetaliu meci
06.09.18
a 2-a rundă
vs. Jin Yoo6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
05.09.18
1-a rundă
vs. Nikita Uberoi6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Republic of Korea Yeongwol - Hard
02.09.18
Finală
vs. Sohyun Park7-5, 6-3 victoriedetaliu meci
31.08.18
Semifinală
vs. Da Hye Kim Da Hye Kim - nu s-a prezentat victoriedetaliu meci
31.08.18
Sfert de finală
vs. Angelina Gabueva6-74, 6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
30.08.18
a 2-a rundă
vs. Hyojung Yea6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
29.08.18
1-a rundă
vs. Dabin Oh6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
Thailand Nonthaburi - Hard
15.08.18
a 2-a rundă
vs. Xin Yu Wang1-6, 1-3, - Dabin Kim - retragerepierderedetaliu meci
13.08.18
1-a rundă
vs. Supapitch Kuearum6-1, 6-2 victoriedetaliu meci
Thailand Nonthaburi - Hard
09.08.18
Sfert de finală
vs. Pranjala Yadlapalli3-6, 7-63, 2-6 pierderedetaliu meci
08.08.18
a 2-a rundă
vs. Ling Zhang6-3, 4-6, 7-5 victoriedetaliu meci
07.08.18
1-a rundă
vs. Chihiro Muramatsu6-1, 6-1 victoriedetaliu meci
05.08.18
Calificare
vs. Mitsumi Kawasaki7-64, 6-3 victoriedetaliu meci
04.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Supapitch Kuearum6-2, 7-5 victoriedetaliu meci
Thailand Nonthaburi - Hard
16.07.18
1-a rundă
vs. Yue Yuan4-6, 0-6 pierderedetaliu meci
15.07.18
Calificare
vs. Ching-Wen Hsu6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
14.07.18
1-a rundă de calif.
vs. Pei Hsuan Chen6-2, 7-64 victoriedetaliu meci
<