INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eunhye Lee vs. Ari Matsumoto - meciuri reciproce
27.02.18 | Calificare | Ari Matsumoto | Eunhye Lee | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Eunhye Lee form & Ari Matsumoto form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.23 Sfert de finală | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | detaliu meci |
Ari Matsumoto - ultimele meciuri
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Nanari Katsumi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Rina Saigo | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nanari Katsumi | 6-1, 6-75, 10-8 | detaliu meci | |
02.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aoi Hirata | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kyoto - Indoor Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuna Kadowaki | 6-0, 5-7, 3-10 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Himari Sato | 2-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
25.07.23 Calificare | vs. Honami Sodeyama | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Asahi Kosaka | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Yu-Yun Li | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
24.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yuka Matsumoto | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.23 1-a rundă | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Madoka Yokokawa | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Jia Yi Dong | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Rio Osoegawa | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Kyoto - Indoor Hard | ||||
21.12.22 1-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.12.22 1-a rundă de calif. | vs. Mei Yamaguchi | 6-72, 6-3, 10-2 | detaliu meci | |
19.12.22 Calificare | vs. Junri Namigata | 7-65, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
09.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
03.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
03.03.20 Calificare | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Kyoto - Indoor Hard | ||||
19.02.20 1-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
17.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Robu Kajitani | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
17.02.20 Calificare | vs. Funa Kozaki | 5-7, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 6-2, 6-75, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
03.12.19 Calificare | vs. Jiangxue Han | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Fitriana Sabrina | 6-0, 6-2 | detaliu meci |