Germania
25.11.00, 23 Vârsta
25.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Celine Fritsch vs. Arlinda Rushiti - meciuri reciproce
04.10.17 | 1-a rundă | Arlinda Rushiti | Celine Fritsch | 6-1, 3-6, 6-1 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Celine Fritsch form & Arlinda Rushiti form
Celine Fritsch - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - retragere | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 Calificare | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
15.11.18 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.18 Calificare | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.18 Calificare | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Hechingen - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Darmstadt - Zgura | ||||
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | detaliu meci |
Arlinda Rushiti - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
30.03.24 Semifinală | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
29.03.24 Sfert de finală | vs. Selina Dal | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.24 Semifinală | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
01.03.24 Sfert de finală | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - retragere | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
30.08.23 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
05.07.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detaliu meci |