MECI
18.10.20 | 1-a rundă de calif. | Ashmitha Easwaramurthi | Emma Davis | 2-0, - retragere | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Ashmitha Easwaramurthi vs. Emma Davis - meciuri reciproce
08.02.21 | 2-a rundă de calif. | Emma Davis | Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
18.10.20 | 1-a rundă de calif. | Ashmitha Easwaramurthi | Emma Davis | 2-0, Emma Davis - retragere | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Ashmitha Easwaramurthi form & Emma Davis form
Ashmitha Easwaramurthi - ultimele meciuri
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Eunchae Kim | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 4-6, 12-14 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1-a rundă | vs. Tian Jialin | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 Calificare | vs. Selya Rakki | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Maddalena Giordano | 6-71, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Demi Tran | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Katarina Kuzmova | 0-5, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1-a rundă | vs. Maria Toma | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.23 1-a rundă | vs. Natali Jaiani | 5-7, 0-3, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-72, 4-4, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
27.06.23 1-a rundă | vs. Yuliana Monroy | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Santo - Zgura | ||||
20.06.23 1-a rundă | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Selya Rakki | 7-5, 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Eva Maria Ionescu | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Isabella Barrera Aguirre | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.04.23 Calificare | vs. Abhilasha Bista | 1-6, 6-0, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Bujumbura - Zgura | ||||
06.04.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.04.23 1-a rundă | vs. Priyanka Rodricks | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
03.04.23 Calificare | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Clara Vlasselaer | 0-4, - Ashmitha Easwaramurthi - retragere | detaliu meci |
Emma Davis - ultimele meciuri
W25 Daytona - Zgura | ||||
04.05.22 1-a rundă | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.22 Calificare | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 1-6, 10-6 | detaliu meci | |
02.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Esther Vyrlan | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.07.21 1-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Charleston - Zgura | ||||
24.06.21 a 2-a rundă | vs. Alexa Glatch | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
23.06.21 1-a rundă | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
22.06.21 Calificare | vs. Dasha Ivanova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Kent | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Sumter - Hard | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.21 1-a rundă | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.05.21 Sfert de finală | vs. Himeno Sakatsume | 7-69, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.05.21 a 2-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
25.05.21 1-a rundă | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.05.21 a 2-a rundă | vs. Olga Helmi | 6-76, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
18.05.21 1-a rundă | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.21 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.05.21 a 2-a rundă | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
05.05.21 1-a rundă | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
04.05.21 Calificare | vs. Jade Bornay | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Lollia | 6-2, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
26.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.04.21 1-a rundă | vs. Paige Mary Hourigan | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.21 Calificare | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
20.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Lynch | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
13.04.21 Calificare | vs. Denisa Hindova | 7-63, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
12.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Jamilah Snells | 6-4, 6-2 | detaliu meci |