INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Eunhye Lee vs. Aunchisa Chanta - meciuri reciproce
15.11.18 | Sfert de finală | Aunchisa Chanta | Eunhye Lee | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Nonthaburi | Hard |
Eunhye Lee form & Aunchisa Chanta form
Eunhye Lee - ultimele meciuri
W50 Wuning - Hard | ||||
22.04.24 Calificare | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Chusiting Tong | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
15.04.24 Calificare | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Shenzhen - Hard | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
17.03.24 Finală | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
16.03.24 Semifinală | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - retragere | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
09.03.24 Semifinală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
08.03.24 Sfert de finală | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finală | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
03.02.24 Sfert de finală | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
03.02.24 Semifinală | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.24 1-a rundă | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
23.01.24 Calificare | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | detaliu meci | |
22.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.12.23 a 2-a rundă | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
07.12.23 1-a rundă | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Aunchisa Chanta - ultimele meciuri
W15 Hua - Hard | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Rebeka Antal | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Yexin Ma | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.08.23 Semifinală | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Punnin Kovapitukted | 7-60, 6-1 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Marente Sijbesma | 7-62, 2-3, - Aunchisa Chanta - retragere | detaliu meci | |
19.07.23 1-a rundă | vs. Pimmada Thongkum | 5-7, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
16.07.23 Finală | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
15.07.23 Semifinală | vs. Dayeon Back | 5-7, 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
14.07.23 Sfert de finală | vs. Monique Barry | 6-4, 7-68 | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
18.06.23 Finală | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
13.06.23 1-a rundă | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.06.23 Semifinală | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Sara Nayar | 3-6, 7-69, 6-1 | detaliu meci | |
08.06.23 1-a rundă | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-3 | detaliu meci |