MECI
24.08.19 | Semifinală | Aurora Zantedeschi | Joana Eidukonyte | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Aurora Zantedeschi | Joana Eidukonyte | |
Prima administrare % | 34/55 (62%) | 23/52 (44%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/34 (56%) | 12/23 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/21 (43%) | 7/29 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 7/8 (88%) | 3/9 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 33/52 (63%) | 27/55 (49%) |
Total puncte câştigate | 61/107 (57%) | 46/107 (43%) |
Greșeli duble | 3 | 5 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Joana Eidukonyte | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-0 | |
3-0 | Joana Eidukonyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Joana Eidukonyte | |
0-0, 0-30 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
5-2 | Joana Eidukonyte | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Joana Eidukonyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Aurora Zantedeschi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Joana Eidukonyte | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Aurora Zantedeschi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP], A-40 | ||
3-0 | Joana Eidukonyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aurora Zantedeschi | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 | Joana Eidukonyte | |
0-0 | ||
Aurora Zantedeschi | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15 | ||
Aurora Zantedeschi | 6-1 | |
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Aurora Zantedeschi vs. Joana Eidukonyte - meciuri reciproce
24.08.19 | Semifinală | Aurora Zantedeschi | Joana Eidukonyte | 6-4, 6-1 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Aurora Zantedeschi form & Joana Eidukonyte form
Aurora Zantedeschi - ultimele meciuri
W75 Koper - Zgura | ||||
17.04.24 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 7-64, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.04.24 Calificare | vs. Eszter Meri | 6-73, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
15.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Bervid | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
09.04.24 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
05.04.24 Sfert de finală | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
04.04.24 a 2-a rundă | vs. Lucie Havlickova | 6-3, 1-6, 7-63 | detaliu meci | |
02.04.24 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Joana Eidukonyte - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
24.08.19 Semifinală | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.08.19 Sfert de finală | vs. Martina Biagianti | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Ystad - Zgura | ||||
17.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-75, 7-10 | detaliu meci | |
W60+H Torun - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 1-0, Tayisiya Morderger - retragere | detaliu meci | |
04.06.19 Calificare | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
04.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 7-63, 0-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Leipzig - Zgura | ||||
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 Calificare | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.18 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Deniza Marcinkevica | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Torun - Zgura | ||||
27.06.18 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Agata Bachanek | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Ystad - Zgura | ||||
18.06.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.18 Calificare | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Ehn | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Hodmezovasarhely - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.06.18 Calificare | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Reka Farbas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
15.05.18 1-a rundă | vs. Kathleen Kanev | 6-79, 2-6 | detaliu meci |