Italia
22.01.01, 23 Vârsta
22.01.01, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Martina Biagianti vs. Aurora Zantedeschi - meciuri reciproce
18.12.17 | Calificare | Aurora Zantedeschi | Martina Biagianti | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Martina Biagianti form & Aurora Zantedeschi form
Martina Biagianti - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.03.20 a 2-a rundă | vs. Romy Koelzer | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
03.03.20 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.02.20 1-a rundă | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 7-64 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.01.20 Calificare | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
27.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Francesca Rumi | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.10.19 1-a rundă | vs. Sofia Dmitrieva | 6-4, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
30.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
25.09.19 1-a rundă | vs. Stefania Rubini | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
23.08.19 Sfert de finală | vs. Joana Eidukonyte | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.08.19 a 2-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.08.19 1-a rundă | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
20.08.19 Calificare | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Schio - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Nora Ayala Serra | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
23.07.19 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Rome - Zgura | ||||
10.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Federica Di Sarra | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Caserta - Zgura | ||||
22.05.19 1-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 7-65, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Barletta - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
Australian Open - Hard | ||||
20.01.19 1-a rundă | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Aurora Zantedeschi - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
28.03.24 1-a rundă | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Mara Gae | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Anja Stankovic | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Krystyna Pochtovyk | 7-61, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.01.24 1-a rundă | vs. Rositsa Dencheva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-4, 1-6, 0-3, - Aurora Zantedeschi - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 5-7, 6-73 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Lara Pfeifer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-2, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-67, 4-0, Sinja Kraus - retragere | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
27.09.23 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 Calificare | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
27.08.23 Finală | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.08.23 Semifinală | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.08.23 Sfert de finală | vs. Camilla Rosatello | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Maspalomas - Zgura | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 3-6 | detaliu meci |